Magazin Wordpress Teması

2017 Magazin WordPress Teması: Newspaper

Tüm Zamanların En Çok Satan Blog ve Dergi Teması: Newspaper

WordPress altyapılı bir web siteniz var ve bir magazin teması arıyorsanız doğru yerdesiniz. Biraz sonra tanıtacağım tema tam size göre! Newspaper isimli temayı detaylı inceleme fırsatı buldum. Newsmag temasına yakın bir görüme sahip bir tema, Themeforest.net sitesinde 37.000 kişi tarafından satın alınmış ve beğeni sayısı oldukça iyi sayılır. Bu kadar popüler olmasının sebeplerine bakalım.

Bu temayı sadece magazin haberleriniz için değil, farklı sektörlerden oluşan, haber, dergi, inceleme tarzı içerikleriniz için uygun bir temadır. Öncelikle mevcut içeriklerinize uygun tam 25 farklı demo seçeneği sunuyor.

Seyahat, Bebek, Sağlık ve Fitness, Arabalar, Spor Haberleri, Video İncelemeleri, Yemek tarifleri gibi hazır demo kalıpları ile web sitenize uygun istediğiniz konsept tasarımı hızlı bir şekilde uygulayabilirsiniz.

Açıkçası bu zamana kadar kullandığım hiçbir WordPress temasında, bu kadar fazla demo görmedim. Tabi beeTheme hariç. Kullananlar bililer 🙂  Neyse konumuza dönelim.
2017 Magazin WordPress Teması

Newspaper Wordpress temasının özellikleri

Çok Hızlı
Wordpress sunucuya yük bindiren bir CMS olarak bilinir. Bu yüzden tema seçerken en hızlı olanını seçmeye çalışırız. Newspaper temasının hızı oldukça iyi. Tabi bu unsurun SEO açısından öneminide bilmemiz gerekir. Görsellerde kullanılan Lazyload ve arama kısmındaki autocomplete özelliği kullanıcı deneyimini arttırıyor.

Magazin WordPress Temaları

Farklı Anasayfa Stilleri
Tema bize yaklaşık 10 farklı Anasayfa stili sunuyor. Belli dönemlerde anasayfa görünümünü hızlı bir şekilde değiştirmemize olanak sağlıyor.

2017 Magazin WordPress Teması
Gelişmiş Kategori şablonları ve Blog Stilleri
Çok sayıda farklı kategori şablonları ve ızgara sistemi ile farklı blog görünümleri ve başlık seçenekleri sunuyor.Böylelikle sektörünüze uygun görünümü siz belirleyebilirsiniz.

Mobil Versiyonu Newspaper

Temanın Mobil Deneyimi Şahane
Mobil cihaz uyumluluğu şahane diyebilirim. Özellikler menü akışı ve sayfa yüklenme hızı gayet başarılı. Kullanıcı deneyimlerini göz ardı etmedikleri kesin.

Duyarlı reklam desteği
Aynı bölgede birden fazla reklam noktasına izin veren reklam ağları için veya kendi reklamlarınızı farklı cihazlarda göstermek istiyorsanız bu tema tam size göre. Özellikle Google Adsense reklamlarınız için esnek alanlar oluşturulmuştur.

Ayrıca güçlü bir SEO Optimizasyon yapısına sahiptir.

Newspaper Magazin Temasının diğer özellikleri

Google Font Tipografi Seçenekleri
TagDiv Özel Fotoğraf Galeri
Sosyal Sayaç Eklentisi
Hava Durumu Eklentisi

Zaman buldukça WordPress Magazin Temalarını incelemeye devam edicem. Bu temayı daha ayrıntılı incelemek istiyorsanız buraya tıklayın.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,40. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?:(( )
Loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir